NavigaceTahače návěsů Filtrovat


Zobrazeno 12 / 114 vozů

Ojeté tahače návěsů značek Scania, MAN, Mercedes-Benz, Volvo, Iveco, DAF, Renault, Liaz, Ford ve výborném stavu a za nejlepší ceny na trhu. Využijte našeho přehledného vyhledávače nákladní techniky. Prohlédněte si naši nabídku. Nabízíme široké možnosti financování tahačů. Vykoupíme váš starý tahač protiúčtem.

Všechny vozy naleznete na naši prodejní ploše D1 EXIT15.

Tahače návěsů jsou páteří dopravního průmyslu. Tyto výkonné stroje jsou určeny k tahání těžkých nákladů na dlouhé vzdálenosti a jsou konstruovány tak, aby byly odolné a spolehlivé. Pořízení zcela nového tahače návěsů však může být poměrně nákladné, a proto se mnoho podniků rozhoduje pro prodej ojetých tahačů návěsů. Pokud máte zájem o použitý tahač návěsů, jste na správném místě.

Naše skladové zásoby ojetých tahačů návěsů jsou rozsáhlé a nabízíme pouze vozidla, která jsou ve výborném stavu. Chápeme, že naši klienti potřebují spolehlivá vozidla, která zvládnou těžké náklady a dlouhé vzdálenosti, a proto nabízíme jen to nejlepší z nejlepšího.

Naše ceny jsou také nejlepší na trhu a snažíme se našim klientům poskytovat nejlepší poměr ceny a kvality. Chápeme, že nákup návěsu je významnou investicí, a chceme, aby naši klienti měli jistotu, že dostávají skvělou nabídku. Náš tým odborníků je vždy připraven zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout poradenství v průběhu celého procesu nákupu, včetně možnosti financování.