Navigace

Kariéra

Aktuálně nabízené volné pozice. Hledáte práci v oboru? Kontaktujte nás.

Prodejce ojetých vozů

Náplň práce

  • prodej ojetých vozidel a nákladní techniky všech značek
  • kompletní administrativa spojená s prodejem vozidel
  • prodej příslušenství
  • sjednávání úvěrů

Požadujeme

  • výborné komunikační schopnosti a velmi pozitivní osobnost
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • praxi na obdobné pozici – výhodou
  • obchodní talent a profesionální vystupování
  • základní technické znalosti – výhodou
  • znalost AJ – podmínkou

Nabízíme

  • nástup možný ihned
  • perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
  • neomezená možnost výdělku – formou provizního systému
  • řádné zaškolení je u nás samozřejmostí

Předem děkujeme a těšíme se na Vás. K životopisu prosím přikládejte aktuální fotografii.

Obsluha mycí linky

  • Co vás čeká

    Obsluha mycí linky pro nákladní automobily, příprava vozidel k prodeji.
  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
    Manuální zručnost, chuť do práce, ŘP sk. B
  • Výhodou bude, pokud budete umět
    ŘP sk. C

Výkupčí

  • Náplň práce
    kontaktování zákazníků, osobní prohlídka vozidla, práce s PC, pořízení fotodokumentace, spolupráce s telefonistkou, reprezentace společnosti, prohlídka nabídky trhu
  • Požadavky
    ŘP sk. B (další výhodou), samostatnost, příjemné vystupování, komunikativnost, alespoň základní přehled o trhu
  • Pracovní doba
    Po-Pá, jiné dle domluvy a potřeby

Nenašli jste vhodnou pozici? Zanechte nám kontakt, ozveme se vám.

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.