Navigace

Pronájem autobusu: Jaké jsou jeho výhody?

Plánujete větší skupinový výlet s přáteli, ale nedaří se vám jej logisticky zkombinovat se všemi zúčastněnými? Odpověď je jednoduchá: Pronajměte si autobus!

Ten je ideálně vybaven i na dlouhé cesty, nabízí pohodlí a prostor pro všechny cestující, a navíc si užijete spoustu srandy. Nejenom výlety s přáteli – autobus si můžete pronajmout například i na svatbu, firemní akci či jakékoliv školní výlety.

TIR CENTRUM - autobusy na prodej

 

Pronajatý autobus nabízí pohodlí

Sedět stísněný v autě nebo v letadle – to nikdo z nás nemá rád. Po cestě jsme celí rozlámaní a z výletu si přivezeme maximálně tak otlaky. Sedadla v pronajatém autobuse mají dostatečné rozestupy mezi řadami, takže si můžete natáhnout nohy, a většina sedadel v autobusech se dá i sklopit. Během cesty se klidně můžete protáhnout tím, že se projdete v uličce, nebo si prostě jen na chvíli stoupnete. Cesta tak bude pro všechny příjemnější.

Pronájem autobusu je bezpečný

Bezpečnost v pronajatém autobusu je naprostou prioritou. Všichni řidiči jsou náležitě proškoleni, a všechna vozidla prochází pravidelnými zákonnými kontrolami, abyste měli jistotu, že je autobus schopen bezpečně přepravit všechny cestující. Pronajímané autobusy jsou na špičce v nabídce dopravy založené na bezpečnosti a zabezpečení.

Pronájem autobusu je cenově dostupný

Při dnešním cenách pohonných hmot je cestování opravdu drahé. Proto je pronájem autobusu skvělou volbou. Celková cena se rozloží mezi všechny cestující – a v konečném výsledku vyjde tento způsob dopravy několikrát levněji, než kdyby se každý přepravoval po své ose. Stejně tak díky pronájmu autobusu ušetříte další výdaje spojené s cestováním, jako například mýtné či parkovné, což si mnoho z nás ani neuvědomuje a bere tyto výdaje jako samozřejmost.

Jak na svůj příští výlet pojedete vy?