Navigácia

Kariéra

Aktuálne ponúkané voľné pozície. Hľadáte prácu v odbore? Kontaktujte nás.

Predajca ojazdených vozidiel

náplň práce

  • predaj ojazdených vozidiel a nákladnej techniky všetkých značiek
  • kompletná administratíva spojená s predajom vozidiel
  • predaj príslušenstva
  • dojednávanie úverov

Požadujeme

  • výborné komunikačné schopnosti a veľmi pozitívna osobnosť
  • starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
  • užívateľská znalosť práce s PC (MS Office)
  • vodičský preukaz sk. B
  • trestná bezúhonnosť
  • prax na obdobnej pozícii – výhodou
  • obchodný talent a profesionálne vystupovanie
  • základné technické znalosti - výhodou
  • znalosť AJ - podmienkou

Ponúkame

  • nástup možný ihneď
  • perspektívne zamestnanie v novom, príjemnom a profesionálnom kolektíve
  • neobmedzená možnosť zárobku – formou provízneho systému
  • riadne zaškolenie je u nás samozrejmosťou

Vopred ďakujeme a tešíme sa na Vás. K životopisu prosím prikladajte aktuálnu fotografiu.

Obsluha umývacie linky

  • Čo vás čaká

    Obsluha umývacie linky pre nákladné automobily, príprava vozidiel na predaj.
  • Aké vedomosti a zručnosti by ste mali mať
    Manuálna zručnosť, chuť do práce, VP sk. B
  • Výhodou bude, ak budete vedieť
    VP sk. C

vykupovačov

  • náplň práce
    kontaktovanie zákazníkov, osobná prehliadka vozidla, práca s PC, obstaranie fotodokumentácie, spolupráca s telefonistka, reprezentácia spoločnosti, prehliadka ponuky trhu
  • požiadavky
    VP sk. B (ďalšou výhodou), samostatnosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, aspoň základný prehľad o trhu
  • pracovný čas
    Po-Pi, iné podľa dohody a potreby

Nenašli ste vhodnú pozíciu? Zanechajte nám kontakt, ozveme sa vám.

    Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov.