navigare

Kariéra

Posturi vacante oferite în prezent. Căutați un loc de muncă în domeniu? Contactează-ne.

Dealer de mașini second hand

Descrierea postului

  • comercializare de vehicule si camioane second hand de toate marcile
  • administrare completă asociată cu vânzarea de vehicule
  • vânzarea de accesorii
  • negocierea creditelor

Cerem

  • abilități excelente de comunicare și o personalitate foarte pozitivă
  • diligență, responsabilitate, independență
  • cunoștințele utilizatorului despre lucrul cu un PC (MS Office)
  • permis de conducere B
  • integritate criminală
  • experiență într-o poziție similară - un avantaj
  • perspicacitate în afaceri și comportament profesional
  • cunoștințe tehnice de bază – un avantaj
  • cunoașterea AJ - o condiție

Nabízíme

  • îmbarcare posibilă imediat
  • perspectiva de angajare intr-o echipa noua, placuta si profesionista
  • posibilitate nelimitată de câștig - sub forma unui sistem de comisioane
  • pregătirea adecvată este o chestiune normală pentru noi

Vă mulțumim anticipat și vă așteptăm cu drag. Vă rugăm să atașați o fotografie actuală la CV-ul dvs.

Funcționarea liniei de spălare

  • Ce te așteaptă

    Exploatarea liniei de spălare auto, pregătirea vehiculelor de vânzare.
  • Ce cunoștințe și abilități ar trebui să aveți
    Dexteritate manuală, pofta de muncă, ŘP sk. B
  • Avantajul va fi dacă poți
    ŘP sk. C

Răscumpărător

  • Descrierea postului
    contactarea clienților, inspecția personală a vehiculului, lucrul cu computerul, achiziționarea documentației foto, cooperarea cu operatorul telefonic, reprezentarea companiei, turul ofertei de piață
  • Cerințe
    ŘP sk. B (un alt avantaj), independență, comportament plăcut, comunicativitate, cel puțin o imagine de ansamblu de bază a pieței
  • Ore de lucru
    Luni-Vineri, altele la programare și nevoie

Nu ați găsit o poziție potrivită? Lasă-ne un contact, te vom contacta.

    Prin trimitere, sunt de acord prelucrarea datelor cu caracter personal.