Financování na Slovensku

Nabízíme možnost prodeje nákladních vozů a kamionů na Slovensko

Pro dopravní společnosti a přepravní firmy, především pro jejich majitele a dispečery, je důležitým faktem pro bezchybné, plynulé fungování firmy mít kontakt na společnost prodávající veškerou nákladní techniku. Pro dopravce není nic horšího, když expedici nemůže realizovat kvůli porouchanému vozidlu nebo nedostatečně vybavenému vozovému parku. Kontakt na prodejce TIR, který je okamžitě schopen pomoci v případě nedostatku automobilů, by měl být jedním z nejdůležitějších. TIR centrum je největším bazarem nákladních vozidel v České republice, který ovšem mohou využívat i firmy a podnikatelé ze Slovenska.

KONTAKTUJTE NÁS

info@tircentrum.cz +420 775 753 141

Profinancování koupeného prostřednictvím ČSOB leasing a TATRA leasing

Nákupem kamionu, tahače i nákladního auta na splátky odpadá kupujícímu starost, kde okamžitě sežene potřebnou částku na profinancování nákladní techniky. K výhodám nákupu patří individuální řešení požadavků zákazníka na základě profinancování vozu. Protože dovoz automobilů ze zahraničí není vždy jednoduchou transakční záležitostí, nabídka společnosti TIR centrum pro podnikatele a firmy ze Slovenska je vstřícným krokem zjednodušujícím byrokratické a administrativní úkony na minimum. Vyberte si vysněný nákladní vůz ze Slovenska a financujte jej prostřednictvím našich partnerů na Slovensku: ČSOB leasing a TATRA leasing.

Nabídka TIR centra uspokojí i nejnáročnější zájemce o nákladní techniku

K dispozici jsou nákladní auta do a nad 7,5 tuny, sklápěče, tahače návěsů, přívěsy, návěsy, stavební stroje, autobusy, dodávky a speciály. Zákazníci si mohou vybrat mezi autojeřáby, cisternami, podvalníky, podvozky, traktory, válci, betonpumpami, autodomíchávači a dalšími stroji. Prodávají se nákladní vozy a těžká technika pouze od prověřených výrobců a značek, jako jsou MAN, Mercedes-Benz, Volvo, Iveco, Schmitz, Tatra, DAF, Daewoo Avia, Bobcat, Liaz, John Deere, Ford nebo Avia.


Potřebujete poradit?

Zavolejte nám a náš odborný personál vám poradí a pomůže vybrat ten správný vůz nebo techniku.

+420 775 753 141